Unoal s.r.o. vychází z dlouholetých zkušeností v oblasti stínící techniky. Díky tomu může nabídnout opravdu široký sortiment venkovních rolet, žaluzií, markýz i interiérového stínění, dále vrat, vjezdových bran a také oken a dveří.

Co je pro nás důležité:

Vážíme si svých zákazníků. Vždy jim předkládáme přehledné cenové nabídky, poskytujeme bezplatné zaměření a konzultace, staráme se o ně od nezávazné kalkulace až přes výrobu, dodávku a montáž. Samozřejmostí je pro nás záruční i pozáruční servis. A jsou to především zákazníci, kdo nás svými přínosnými podněty motivují k neustálému vylepšování služeb.


Rozšiřujeme jak služby, tak i prodej externích výrobků. Spolupracujeme s renomovanými a prověřenými společnostmi. Kvalita a spokojenost zákazníků jsou pro nás totiž prioritou. Zakládáme si na moderní a přehledně vybavené vzorkovně, která je určena nejen koncovým zákazníkům, ale i našim obchodním partnerům. Sledujeme nejnovější trendy v zahraničí a navazujeme spolupráci se zahraničními partnery. Jednou takovou zajímavou novinkou v našem sortimentu jsou rolety s funkcí žaluzie, u kterých je možné naklápět jednotlivé lamely. Navíc je lze variantně doplnit integrovanou síťkou z drátěného pletiva pro dokonalou ochranu před hmyzem.