Garážová vrata

Pojmem garážová vrata označujeme mechanická zařízení sloužící k uzavírání garáží, průjezdů atd. Pomocí garážových vrat také jednoduše řešíme kontrolu vjezdů a vstupů.

5 let záruka

Garážová vrata rolovací, sekční, boční, křídlová, EVO

Rolovací vrata Almerol

Rolovací vrata Almerol jsou vhodná jak ge garážím, tak i pro uzavření hal a skladů. Vrata jsou tvořena různými typy lamel, vzájemně spojenými otočně tak, aby se mohly navíjet na hřídel.
Lamely jsou plné nebo prosklené nebo pro zlepšení izolačních vlastností plněné polyuretanovou pěnou. Hřídel s el. pohonem je uložena v hliníkové schránce nad otvorem vrat.

Více

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou vhodná především ke standardním garážím, dvojgarážím nebo k vjezdům do hromadných garáží. Široká nabídka dekorů, barev, designů i doplňků uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Vratové křídlo je tvořeno čtyřmi a více sekcemi. Ocelové sendvičové sekce mají přerušený tepelný most.
S celoobvodovým elastickým těsněním zaručují ty nejlepší tepelně-izolační vlastnosti. Spoje mezi jednotlivými sekcemi jsou speciálně tvarovány tak, aby v provozu zabránily úrazům, jako je přiskřípnutí prstů apod. Sekce jezdí v kolejnici na kladkách s kuličkovými ložisky. Vrata jsou nadlehčována pružinou, pro fyzicky nenáročné ovládání. Je nutné počítat s tím, že sekční garážová vrata zabírají prostor pod stropem a může dojít ke snížení výšky průjezdu. Vrata vyžadují občasnou údržbu.

Více

Boční garážová vrata

Posuvná boční garážová vrata lze otevírat i jen částečně, např. pro průchod osob. Komponenty vrat jsou stejné jako u průmyslových vrat, určených pro vysokou provozní zátěž. Odlišují se od nich jen svým vzhledem a použitým pohonem. Díky konstrukci a povrchové úpravě vrat je zajištěna jejich dlouhodobá životnost i vysoká provozní užitnost.
Boční vrata mají velmi tichý chod a jsou vysoce spolehlivá. Ve spojení se špičkovými automatickými pohony německé výroby SOMMER jsou ideálním řešením pro vaši garáž.

Více

Křídlová garážová vrata

Křídlová vrata s elegantním designem jsou vhodná především pro garáže s omezeným vnitřním prostorem, kde není možné namontovat vrata výsuvná nebo kde je častý průchod osob.
Vyrábějí se v moderním designu, na míru a s řadou možných doplňků. Na výběr je velké množství dekorů dřeva. Ocelový zinkovaný rám vrat je obložen hliníkovým profilem s povrchovou úpravou přírodní elox. Křídlo vrat je tvořeno čtyřmi a více horizontálně uloženými sekcemi. Ocelové sendvičové sekce mají přerušený tepelný most a zaručují výborné tepelně izolační vlastnosti vrat. Vrata lze montovat do otvoru i před otvor, při montáži do otvoru dochází ke zmenšení průjezdné šířky.

Více

Garážová vrata EVO

Sekční garážová vrata EVO jsou vhodná pro snadnou a rychlou výměnu starých křídlových nebo výklopných vrat za nová. Výhodou je, že není nutné bourat zárubně starých vrat. Vrata EVO se montují na vnější stranu otvoru a tím nedochází ke zmenšení užitné délky garáže.

Více

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti produktů stínicí techniky a garážových vrat (v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů) uděluji dobrovolně a můžu jej kdykoli odvolat písemně na e-mail unoal@unoal.cz nebo poštou na adresu společnosti Unoal s.r.o., Příbramská 1945, 263 01 Dobříš nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé e-mailové kampani.