Interiérové stínění

Interiérová stínící technika: látkové rolety, římské rolety, Japonské stěny - panelové posuvné stěny, Twintex, plissé, vertikální žaluzie, Glydea - systém pro závěsy a záclony.

5 let záruka

Vertikální žaluzie stínící a dekorativní prvek

Vertikální žaluzie se výborně hodí jak do domácností, tak i pro zastínění administrativních budov. Kromě stínící funkce jsou i moderním designovým doplňkem vašich oken.

Více

Vertikální žaluzie

Unoal nabízí vertikální žaluzie v šířce lamel 89 a 127 mm v kvalitě 100% polyester, 100% trevira, napařovaný hliník a Screen. Vybírat můžete z provedení rovného, šikmého a obloukového. Pokud chcete zabránit samovolnému pohybu lamel v dolní části, doporučujeme použít tzv. Duo systém, který zabezpečí upevnění spodní části lamel.

Vertikální lamely lze povrchově upravovat napařovaným hliníkem, pro lepší odraz slunečních paprsků. Tyto lamely jsou ideální zejména do místností s výpočetní technikou. V nabídce Unoal jsou i speciální nehořlavé materiály, které splňují evropské protipožární předpisy na vybavení veřejných objektů a prostor.

Základní rozdělení

V případě, že chcete zůstat v kontaktu s okolím i při zatažených žaluziích, je vhodné použít lamely s prosvětlovacím proužkem, které zabrání průniku světla, ale umožní vám vnímat venkovní děj. U lamel se síťovou perforací dokážete i vnímat obrysy osob a věcí. U těchto lamel však dosáhnete jen slabšího zastínění.

Systém zavěšení

Otvor pro vedení lanka se prostřihuje do tvaru kruhu, čímž nevzniká žádný ostrý lom a nemůže dojít k zalomení lamely. Vertikální žaluzie mají tu výhodu, že je možné je naklápět a tím regulovat průchod světla. Ovládají se šňůrkou nebo motorem. Ovládací řetízky lze doplnit elegantním závažím.

Motorizace

Jako motorový pohon nabízíme 24V motory s velice tichým provozem. Tvoří součást konzole a nenarušují tak vzhled vertikální žaluzie. Pro zastínění velkých ploch až 20m2 a při hmotnosti lamel do 20kg nabízíme 230V motory.

Ovládání a typy
Vzorník látek
Proč zvolit tento produkt?

Ovládání vertikálních žaluzií

Ruční ovládání

Ruční ovládání

Naklápění a stahování lamel se ovládá ručně pomocí šňůry a řetízků.

Ovládání elektromotorem

Ovládání elektromotorem

Moderním a pohodlným způsobem je ovládání prostřednictvím vypínače na zdi, dálkového ovladače nebo centrálním systémem ovládání.

Typy vertikálních žaluzií

rovné

rovné

na kraje zprava

na kraje zprava

na kraje zleva

na kraje zleva

zkrácené lamely

zkrácené lamely

doprostřed

doprostřed

duo svisle

duo svisle

duo vodorovně

duo vodorovně

rohové žaluze

rohové žaluze

rohové žaluzie

rohové žaluzie

vodorovný oblouk

vodorovný oblouk

svislý oblouk

svislý oblouk

šikmé

šikmé

šikmé

šikmé

Vzorník látek

Proč zvolit vertikální žaluzie

dokážou zastínit velké plochy

nabízejí se v široké škále barev

lamely je možné naklápět

lze vybírat z látek, plastů i dřeva (dražší varianta)

Některé realizace

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti produktů stínicí techniky a garážových vrat (v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů) uděluji dobrovolně a můžu jej kdykoli odvolat písemně na e-mail unoal@unoal.cz nebo poštou na adresu společnosti Unoal s.r.o., Příbramská 1945, 263 01 Dobříš nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé e-mailové kampani.