Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie umožňují plynulou regulovaci světla, zajistí tepelnou pohodu i bez klimatizace, jsou nenáročné na údržbu, dodávají fasádě atraktivní vzhled a umožňují intenzivní větrání

5 let záruka

Venkovní žaluzie efektivní ochrana před slunečními paprsky

Především moderním budovám dodávají atraktivní vzhled venkovní žaluzie. Dokonalého stínícího efektu je dosaženo pozvolným otáčením lamel, kdy dochází k tlumení pronikajícího světla a slunečních paprsků. Přitom je však možné zachovat kontakt s venkovním děním. Venkovní žaluzie nejsou vhodné na zabezpečení a je nutné je chránit před silným větrem.

Možnosti ovládání žaluzií
Typy venkovních žaluzií
Proč zvolit tento produkt?

Možnosti ovládání venkovních žaluzí

Elektrické ovládání SOMFY

Elektrické ovládání SOMFY

ovládání žaluzie zajišťuje elektropohon a řízení SOMFY. Toto ovládání nabízí nejvyšší komfort a zvyšuje možnost využívání žaluzií

Ruční klika

Ruční klika

ruční ovládání žaluzie je prováděno klikou

Dálkové ovládání

Dálkové ovládání žaluzií

pro zvýšení komfortu ovládání žaluzií je možné použít dálkový ovladač

Typy venkovních žaluzií:

Lamela bez lemu - F

Lamela bez lemu - F

Lamela bez lemu - C

Lamela bez lemu - C

Nejpoužívanějším typem exteriérového stínění jsou venkovní hliníkové žaluzie , které jsou, díky svému vzhledu, vhodné jak pro rodinné domy, tak pro administrativní budovy. Lamely se vyrábějí o šíři 50, 60, 65 a 80 mm. Zákazník může volit mezi standardním typem lamel F nebo pevnějšími ve tvaru písmene „C“ . Systém F je výjimečný v tom, že nábal lamel vytažené žaluzie je nižší, protože lamely nemají záhyby. Výhodou venkovní hliníkové žaluzie C je její stabilita ve větru a pevnost proti tlaku. Do pracoven, školících či konferenčních místností doporučujeme systém DUO, u kterého se horní a dolní část venkovní hliníkové žaluzie naklápí rozdílně. Hliníkové vodící lišty zajišťují stabilitu žaluzie ve větru a jsou podpůrným prvkem pro zabezpečení domu proti vloupání.

Lamela ve tvaru Z

Lamela ve tvaru Z

Venkovní horizontální žaluzie Z 70 je spolu s venkovní žaluzií Z 90 technologicky nejvyspělejší žaluzie v oblasti exteriérové stínící techniky, vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov. Lamely jsou ve tvaru písmene „Z“. V zavřeném stavu vytváří lamely celistvou plochu, která zaručuje dokonalé zastínění, guma vlisovaná po celé délce lamely zvyšuje termoregulační efekt žaluzie. Hliníkové vodící lišty zajišťují stabilitu venkovní žaluzie ve větru a jsou podpůrným prvkem pro zabezpečení domu proti vloupání. Variabilita montáže, moderní až technický design a dokonalé zastínění tvoří z této venkovní horizontální žaluzie unikátní stínící prvek pro veškeré typy objektů.

Proč zvolit venkovní žaluzie

umožňují plynulou regulovaci světla

zajistí tepelnou pohodu i bez klimatizace

jsou nenáročné na údržbu

dodávají fasádě atraktivní vzhled

umožňují intenzivní větrání

Některé realizace

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti produktů stínicí techniky a garážových vrat (v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů) uděluji dobrovolně a můžu jej kdykoli odvolat písemně na e-mail unoal@unoal.cz nebo poštou na adresu společnosti Unoal s.r.o., Příbramská 1945, 263 01 Dobříš nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé e-mailové kampani.