Venkovní rolety

Předokenní rolety lze díky jejich konstrukci použít v podstatě u všech typů oken, ať už jde o starší objekty nebo o novostavby. Mohou být podhledové, podomítkové, nadokenní nebo do překladu.

Více informací o venkovních roletách

Venkovní žaluzie

Jedním z nejúčinnějších prvků exteriérové sluneční ochrany jsou venkovní žaluzie. Plynulým otáčením lamel je možné dosáhnout ztlumení světla a pronikajících slunečních paprsků.

Více informací o venkovních žaluziích

Markýzy

Markýzy zajistí dokonalý vzhled Vaší prodejny, rodinného domu nebo jakéhokoli jiného objektu. Markýzy vyrábíme v mnoha různých typech včetně jakýchkoli nápisů nebo znaků.

Více informací o markýzách

Interiérové stínění

Interiérová stínicí technika: látkové rolety, římské rolety, Japonské stěny - panelové posuvné stěny, Twintex, plissé, vertikální žaluzie.

Více informací o interiérovém stínění

Garážová vrata

Pojmem garážová vrata označujeme mechanická zařízení sloužící k uzavírání garáží, průjezdů atd. Pomocí garážových vrat také jednoduše řešíme kontrolu vjezdů a vstupů.

Více informací o garážových vratech
Venkovní roletyVenkovní roletyVenkovní rolety
Venkovní žaluzieVenkovní žaluzieVenkovní žaluzie
MarkýzyMarkýzyMarkýzy
Stínicí technikaStínicí technikaStínicí technika
Garážová vrataGarážová vrataGarážová vrata
Inteligentní ovládání roletInteligentní ovládání roletOvládání

Unoal s.r.o.

Tak jako od nepaměti provází lidstvo touha po hřejivém doteku slunečních paprsků, tak zároveň přichází volání po stínu a potřeba skrýt se před dotěrnými paprsky v případě, že jsou již na obtíž. Unoal s.r.o. odhalil tajemství stínu. Poznejte ho s námi i vy a vychutnejte si pocit z vítězství nad slunečním světlem.

Další informace

Některé realizace

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti produktů stínicí techniky a garážových vrat (v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů) uděluji dobrovolně a můžu jej kdykoli odvolat písemně na e-mail unoal@unoal.cz nebo poštou na adresu společnosti Unoal s.r.o., Příbramská 1945, 263 01 Dobříš nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé e-mailové kampani.