Interiérové stínění

Interiérová stínící technika: látkové rolety, římské rolety, Japonské stěny - panelové posuvné stěny, Twintex, plissé, vertikální žaluzie.

5 let záruka

Interiérové stínění látkové a římské rolety, japonské stěny, vertikální žaluzie,...

Látkové rolety

Stále oblíbenou a cenově dostupnou stínící technikou jsou látkové rolety. Na výběr je ze široké palety designů, barev a vzorů. Rolety se navíjejí na hřídel. Na přání může být skrytá v kazetě. Látkové rolety stále procházejí vývojem, co se týká detailů provedení i technického řešení, pro spokojenost všech zákazníků.

Více

Látkové rolety Rollite na křídlo okna

Látková roleta Rollite je bezpochyby elegantním doplňkem interiéru. Díky bočním vodícím lištám zajišťuje dokonalé zastínění i zatemnění. Roluje se do oblého krycího profilu z eloxovaného hliníku.

Více

Rolety R-Lite do střešních oken

Rolety R-Lite jsou vhodné do všech typů střešních oken. Díky hliníkovým vodícím lištám, ve kterých se látka pohybuje, je zajištěno dokonalé zastínění bez průniku světla po stranách. Na výběr jsou látky jednobarevné, vzorované, zatemňující nebo částečně propouštějící světlo.

Více

Římské rolety

Římské rolety jsou velmi moderním a žádaným stínícím prvkem. Římské rolety jsou šité z látky, která je pomocí výztuží horizontálně rozdělena do stejných pruhů. Při vytahování rolety se pruhy skládají vzhůru ve vodorovných pruzích. Ke každému pruhu jsou všita očka s protaženými šňůrkami pro ovládání. Jako výztuže se používají sklolaminátové materiály s vysokou pružností a odolností. Díky obrovskému množství látek jsou římské rolety vhodné do každého interiéru.

Více

Japonské stěny

Panelové neboli japonské posuvné stěny jsou velmi moderní záležitostí. Efektivně řeší zastínění oken, chrání před zvídavými pohledy zvenku nebo mohou sloužit k rozdělení částí místnosti. Působí velice elegantním dojmem a zútulní každý interiér.

Více

Twintex

Originální a vysoce moderní látková roletaTwintex kombinuje funkci rolety a žaluzie. Tvoří ji látka s dvěma vodorovnými, pravidelně se opakujícími druhy pruhů - průsvitnými a neprůhlednými. Roletu Twintex si můžete vybrat ze tří možných typů - bez kazety, s půlkulatou kazetou a kazetou se čtvercovým profilem. Spodní lišta a způsob uchycení rolety Twintex umožňuje plynulou regulaci světla při stahování a vytahování rolety.

Více

Plissé

Plissé je skládaná látková žaluzie vhodná pro všechny druhy interiérů i zimní zahrady. Dodá atraktivní vzhled vašim oknům a optimálně zastíní váš interiér. Na výběr jsou plisované látky s různou mírou propustnosti světla, látky zatemňující, dále látky s napařovanou hliníkovou vrstvou pro omezení intenzity tepelného záření nebo látky s perleťovými nátěry s vysokou účinností odrazu světla. Velkou výhodou plissé je možnost výběru také atypických tvarů a různých způsobů ovládání.

Více

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie se výborně hodí jak do domácností, tak i pro zastínění administrativních budov. Kromě stínící funkce jsou i moderním designovým doplňkem vašich oken.

Více

Horizontální žaluzie

Pokud hledáte ideální řešení pro zastínění oken v poměru kvalita - cena, zvolte horizontální žaluzie. Jejich výjimečnost spočívá v provedení horního profilu. Toto řešení zajišťuje naprosto minimální průnik světla mezi první lamelou a horním profilem.

Více

Interiérové střešní žaluzie V-Lite

Žaluzie V-Lite jsou vhodné do všech typů střešních oken. Plynulé regulace světla je docíleno naklápěním lamel a také plynulým pohybem žaluzií v hliníkových vodících lištách.

Více

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti produktů stínicí techniky a garážových vrat (v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů) uděluji dobrovolně a můžu jej kdykoli odvolat písemně na e-mail unoal@unoal.cz nebo poštou na adresu společnosti Unoal s.r.o., Příbramská 1945, 263 01 Dobříš nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé e-mailové kampani.