Garážová vrata

Pojmem garážová vrata označujeme mechanická zařízení sloužící k uzavírání garáží, průjezdů atd. Pomocí garážových vrat také jednoduše řešíme kontrolu vjezdů a vstupů.

5 let záruka

Sekčnígarážová vrata

Sekční garážová vrata jsou vhodná především ke standardním garážím, dvojgarážím nebo k vjezdům do hromadných garáží. Široká nabídka dekorů, barev, designů i doplňků uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Vratové křídlo je tvořeno čtyřmi a více sekcemi. Ocelové sendvičové sekce mají přerušený tepelný most.
S celoobvodovým elastickým těsněním zaručují ty nejlepší tepelně-izolační vlastnosti. Spoje mezi jednotlivými sekcemi jsou speciálně tvarovány tak, aby v provozu zabránily úrazům, jako je přiskřípnutí prstů apod. Sekce jezdí v kolejnici na kladkách s kuličkovými ložisky. Vrata jsou nadlehčována pružinou, pro fyzicky nenáročné ovládání. Je nutné počítat s tím, že sekční garážová vrata zabírají prostor pod stropem a může dojít ke snížení výšky průjezdu. Vrata vyžadují občasnou údržbu.

Více

Sekční garážová vrata®

Sekční garážová vrata mají velmi tichý chod a jsou vysoce spolehlivá. Ve spojení se špičkovými  automatickými pohony německé výroby SOMMER jsou ideálním řešením pro vaši garáž.

Systémy kování

Standardní nadpraží - jednoduchá dráha

Standardní nadpraží - jednoduchá dráha

- systém s pružinami vpředu

- nadpraží: min. 420 mm

- ostění: min. 100 mm

VN - výška nadpraží

Standardní nadpraží - dvojitá dráha

Standardní nadpraží - dvojitá dráha

- standardní systém s pružinami vpředu

- nadpraží: min. 220 mm

- ostění: min. 100 mm

VN - výška nadpraží

V případě ručního ovládání mohou vrata zasahovat do otvoru 80 - 150 mm.

Snížené nadpraží - dvojitá dráha

Snížené nadpraží - dvojitá dráha

- nízký systém s pružinami vzadu

- nadpraží: min. 70 mm pro ruční ovládání

- min. 110 mm se stropním pohonem

- ostění: min. 100 mm

VN - výška nadpraží

Možnosti provedení
Vzorkovník barev
Proč zvolit tento produkt?
Stavební připravenost

Možnosti provedení

KLASIK - W9 - pohledově kazeta - woodgrain

KLASIK - W9 - pohledově kazeta - woodgrain

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design KAZETA. Vnější plech - WOODGRAIN, vnitřní plech - stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 a 610 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

MISTRAL - W6 - pohledově lamela - woodgrain

MISTRAL - W6 - pohledově lamela - woodgrain

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design LAMELA - podélné prolisy. Vnější plech - WOODGRAIN, vnitřní plech - stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 a 610 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

IMPOZANT - W2 - woodgrain s širokou drážkou

IMPOZANT - W2 - woodgrain s širokou drážkou

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design WOODGRAIN S ŠIROKOU DRÁŽKOU. Vnitřní plech - stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

BRILANT - W0 - hladký panel - woodgrain

BRILANT - W0 - hladký panel - woodgrain

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design HLADKÝ - WOODGRAIN - BEZ PODÉLNÝCH PROLISŮ. Vnější plech WOODGRAIN, vnitřní plech stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 610 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

VELVET - H0 - hladký panel (bez prolisu)

VELVET - H0 - hladký panel (bez prolisu)

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design ZCELA HLADKÝ. Vnitřní plech - stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 a 610 mm (u provedení RAL 9006 je výška sekcí 488 a 610 mm). Tloušťka plechu 0,7 mm.

ELEGANT - H1 - hladký panel s jednou drážkou

ELEGANT - H1 - hladký panel s jednou drážkou

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design ZCELA HLADKÝ SE STŘEDOVOU DRÁŽKOU. Vnější plech - HLADKÝ, vnitřní plech - stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 mm. Tloušťka plechu 0,7 mm.

VERNIS - H2 - hladký panel s širokou drážkou

VERNIS - H2 - hladký panel s širokou drážkou

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design HLADKÝ S ŠIROKOU DRÁŽKOU. Vnitřní plech - stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 a 610 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

KVINTO - H5 - hladký panel - lamela

KVINTO - H5 - hladký panel - lamela

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design ZCELA HLADKÝ - LAMELA. Vnější plech - HLADKÝ, vnitřní plech - hladká lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 a 610 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

MATRIX - A1 - rámy sekcí

MATRIX - A1 - rámy sekcí

Rámy sekcí z hliníkových profilů v přírodním eloxu. Standardní výplně: akrylovým prosklením hliníkovým sendvičem s povrchem stucco. S ochranou i bez ochrany proti sevření prstů.

MIKROL - hladký panel - mikrodrážka

MIKROL - hladký panel - mikrodrážka

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design MIKRODRÁŽKA - HLADKÁ - RAL 9006. Vnější plech hladká mikrodrážka - RAL 9006, vnitřní plech - hladká lamela - RAL 9002. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 a 610 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

Vzorkovník barev používaný pro sekční garážová vrata:

1 2 9 14 9
24 25 26
RAL

Barvy RAL

Barvy RAL
Renolit

Renolit

Barvy Renolit

Proč zvolit sekční garážová vrata

mají dobré tepelně izolační vlastnosti

lze je dodat se zabudovanými dveřmi

mají robustní konstrukci

velký výběr designů a barev

příznivá cena

vysoká životnost

Ideální stavební připravenost:

  • hotový začištěný stavební otvor, popřípadě hotová nosná konstrukce
  • dokončená rovná podlaha
  • přívod el. energie do zásuvky 230 V, 50 Hz, 6A

Některé realizace

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti produktů stínicí techniky a garážových vrat (v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů) uděluji dobrovolně a můžu jej kdykoli odvolat písemně na e-mail unoal@unoal.cz nebo poštou na adresu společnosti Unoal s.r.o., Příbramská 1945, 263 01 Dobříš nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé e-mailové kampani.