Venkovní rolety

Předokenní rolety lze díky jejich konstrukci použít v podstatě u všech typů oken, ať už jde o starší objekty nebo o novostavby. Mohou být podhledové, podmítkové, nadokenní nebo do překladu.

5 let záruka

Venkovní rolety předokenní venkovní rolety do oken

Venkovní rolety

FINALM® venkovní rolety pro dodatečnou montáž

Venkovní roleta FINALM® je ideálním řešením pro případ, kdy není možné roletu zabudovat do stávající stavby.

Více
Venkovní roleta Topalm

TOPALM® venkovní rolety se schránkou pod omítku

Venkovní rolety TOPALM® jsou vhodné pro novostavby a rekonstrukce, kdy se schránka skrývá přímo pod fasádu nebo je umístěna přímo do roletového překladu.

Více
Venkovní roleta Rotalm

ROTALM® roleta pro dodatečnou montáž s moderním designem

Nová venkovní roleta ROTALM® s moderní a designově zajímavou pohledovou schránkou je ideálním řešením pro případ, kdy není možné roletu zabudovat do stávající stavby.

Více
Venkovní roleta Modalm

MODALM® roleta pro dodatečnou montáž s novým designem

Venkovní roleta pro dodatečnou montáž MODALM® s novou designovou schránkou je ideálním řešením pro případ, kdy není možné roletu zabudovat do stávající stavby.

Více
Venkovní roleta Setalm

SETALM® předokenní venkovní rolety pro montáž s oknem

Roleta SETALM® má na rozdíl od jiných venkovních rolet plastovou schránku a je určena pro současnou montáž s oknem, ať už do stávajících budov při rekonstrukci či výměně špaletových oken nebo do nových staveb.

Více
Venkovní roleta Dualm

DUALM® venkovní rolety do vestavěných schránek

Do vestavěných styroporových schránek a překladů je určena nadokenní roleta DUALM®.nebyly viditelné.

Více
Venkovní roleta se sítí proti hmyzu

Roleta se zabudovanou sítí proti hmyzu

Moderním řešením v ochraně proti hmyzu jsou integrované sítě. Jsou zabudované v roletové schránce a nezávislé na pohybu rolety.

Více
Markýzolety

Screenové rolety

Screenové rolety jsou vhodné jak pro zastínění vnějších, tak i vnitřních prosklených ploch, zejména u administrativních budov.

Více
Tepelný prvek Almma

Tepelný prvek Almma

Roletový překlad ALMMA je nejúspornější způsob, jak připravit stavbu pro podmítkové rolety typu TOPALM®. Dovoluje oproti jiným systémům osadit okna kombinací rolet a také dát rolety do rohového provedení dvou oken.

Více
Roleta Panorama

Roleta Panorama

Nová roletožaluzie Panorama v sobě slučuje výhody rolety s přednostmi moderní stínící techniky.

Více
Roleta Panorama Combi

Roleta Panorama Combi

Nová roletožaluzie Panorama Combi obsahuje standardní lamely a vklad z lamel Panorama v rozsahu 50 – 100 cm. Slučuje v sobě výhody rolety s přednostmi moderní stínící techniky.

Více
bezpecnostni-rolety

Bezpečnostní rolety

Bezpečnostní rolety jsou vhodným řešením pro zabezpečení obytných domů, obchodů či kanceláří před vloupáním. Bezpečnostní rolety jsou s atestem akreditované zkušebny Trezor Test, splňující podmínky pro bezpečnostní třídu RC 2.

Více
Bezpečnostní rolety

Roleta s_onro®

Moderní design rolet s_onro® poskytuje atraktivní vzhled každému oknu i každé budově. Nabízí jistotu soukromí i transparentnost zároveň a propůjčuje nejen fasádě, ale i vnitřnímu prostoru nový estetický dojem.

Více

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti produktů stínicí techniky a garážových vrat (v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů) uděluji dobrovolně a můžu jej kdykoli odvolat písemně na e-mail unoal@unoal.cz nebo poštou na adresu společnosti Unoal s.r.o., Příbramská 1945, 263 01 Dobříš nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé e-mailové kampani.