Interiérové stínění

Interiérová stínící technika: látkové rolety, římské rolety, Japonské stěny - panelové posuvné stěny, Twintex, plissé, vertikální žaluzie, Glydea - systém pro závěsy a záclony.

5 let záruka

Plissé textilní stínící prvek

Plissé je skládaná látková žaluzie vhodná pro všechny druhy interiérů i zimní zahrady. Dodá atraktivní vzhled vašim oknům a optimálně zastíní váš interiér. Na výběr jsou plisované látky s různou mírou propustnosti světla, látky zatemňující, dále látky s napařovanou hliníkovou vrstvou pro omezení intenzity tepelného záření nebo látky s perleťovými nátěry s vysokou účinností odrazu světla. Velkou výhodou plissé je možnost výběru také atypických tvarů a různých způsobů ovládání.

Více

Látkové žaluzie plissé

Úroveň zastínění u plissé lze nastavit stažením nebo vytažením dolního, případně i horního profilu. Díky tomu si vytvoříte požadovaný stínící pruh s libovolnou výškou pro ideální ochranu před slunečním zářením. Zajímavou variantou je provedení v kombinaci dvou látek, které můžete mezi sebou zaměňovat podle své nálady. Látkové žaluzie jsou nejen výborným stínícím prvkem, ale i moderní ozdobou vašich oken. V současnosti jsou také oblíbeny díky schopnosti ušetřit energii.

Materiály a barvy

Unoal má v nabídce pro plissé látky průsvitné, poloprůsvitné a zatemňovací, krepové, hladké nebo s hrubou strukturou. Látky je možné prát nebo omývat. Kromě běžných látek si můžete vybrat i materiály s napařovanou hliníkovou nebo perleťovou vrstvou, doporučované do místností s výpočetní technikou. Nabízíme i speciální nehořlavé materiály.

Ovládání a provedení
Vzorník látek
Proč zvolit tento produkt?

Ovládání látkových žaluzií plissé

  • řetízkové ovládání
  • ovládání pomocí páčky
  • řetízkové ovládání
  • motorové ovládání

Varianty provedení látkových žaluzií Plissé

  • Plissé bez vedení
  • Plissé se šňůrkovým vedením
  • Plissé s vedením ocelovým lankem
  • Plissé se dvěma látkami

Možnosti provedení a ovládání

Obdélníková okna

obdélníková okna obdélníková okna obdélníková okna obdélníková okna obdélníková okna obdélníková okna obdélníková okna

Světlíky

Světlíky Světlíky Světlíky

Trojúhelníková okna

Trojúhelníková okna Trojúhelníková okna Trojúhelníková okna Trojúhelníková okna Trojúhelníková okna Trojúhelníková okna Trojúhelníková okna Trojúhelníková okna Trojúhelníková okna Trojúhelníková okna

Lichoběžníky

Lichoběžníky Lichoběžníky Lichoběžníky Lichoběžníky Lichoběžníky Lichoběžníky Lichoběžníky Lichoběžníky Lichoběžníky Lichoběžníky Lichoběžníky Lichoběžníky Lichoběžníky Lichoběžníky

Štítová okna

Štítová okna Štítová okna Štítová okna Štítová okna

Vzorník látek

Proč zvolit japonské posuvné stěny

vhodné na každé okno či otvor

možnost atypických tvarů

možnost provedení v kombinaci 2 různých látek

snadná montáž

různé způsoby ovládání

Některé realizace

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti produktů stínicí techniky a garážových vrat (v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů) uděluji dobrovolně a můžu jej kdykoli odvolat písemně na e-mail unoal@unoal.cz nebo poštou na adresu společnosti Unoal s.r.o., Příbramská 1945, 263 01 Dobříš nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé e-mailové kampani.