O nás

Tak jako od nepaměti provází lidstvo touha po hřejivém doteku slunečních paprsků, tak zároveň přichází volání po stínu a potřeba skrýt se před dotěrnými paprsky v případě, že jsou již na obtíž. Unoal s.r.o. odhalil tajemství stínu. Poznejte ho s námi i vy a vychutnejte si pocit z vítězství nad slunečním světlem.

Unoal s.r.o.

Unoal s.r.o. vychází z dlouholetých zkušeností v oblasti stínící techniky. Díky tomu může nabídnout opravdu široký sortiment venkovních rolet, žaluzií, markýz i interiérového stínění, dále vrat, vjezdových bran a také oken a dveří.

Co je pro nás důležité:

Vážíme si svých zákazníků. Vždy jim předkládáme přehledné cenové nabídky, poskytujeme bezplatné zaměření a konzultace, staráme se o ně od nezávazné kalkulace až přes výrobu, dodávku a montáž. Samozřejmostí je pro nás záruční i pozáruční servis. A jsou to především zákazníci, kdo nás svými přínosnými podněty motivují k neustálému vylepšování služeb.
Rozšiřujeme jak služby, tak i prodej externích výrobků. Spolupracujeme s renomovanými a prověřenými společnostmi. Kvalita a spokojenost zákazníků jsou pro nás totiž prioritou. Zakládáme si na moderní a přehledně vybavené vzorkovně, která je určena nejen koncovým zákazníkům, ale i našim obchodním partnerům.
Sledujeme nejnovější trendy v zahraničí a navazujeme spolupráci se zahraničními partnery. Jednou takovou zajímavou novinkou v našem sortimentu jsou rolety s funkcí žaluzie, u kterých je možné naklápět jednotlivé lamely. Navíc je lze variantně doplnit integrovanou síťkou z drátěného pletiva pro dokonalou ochranu před hmyzem.

Některé realizace

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti produktů stínicí techniky a garážových vrat (v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů) uděluji dobrovolně a můžu jej kdykoli odvolat písemně na e-mail unoal@unoal.cz nebo poštou na adresu společnosti Unoal s.r.o., Příbramská 1945, 263 01 Dobříš nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé e-mailové kampani.