Markýzy

Markýzy zajistí dokonalý vzhled Vaší prodejny, rodinného domu nebo jakéhokoli jiného objektu. Markýzy vyrábíme v mnoha různých typech včetně jakýchkoli nápisů nebo znaků.

5 let záruka

Markýzy kazetové

Tato markýzy jsou doplněny kazetou, která ochraňuje v zatažené poloze jak potah, tak i ostatní díly markýzy před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí, jako jsou déšť, sníh a také nečistoty. Díky tomu se výrazně prodlužuje životnost markýzy.

Typy markýz
Možnosti ovládání markýz
Proč zvolit tento produkt?

Typy kazetových markýz

SCRIGNO

SCRIGNO

Kompletní mechanismus i látku markýzy ve staženém stavu chrání před vlivem počasí designová kazeta, kterou lze lakovat do nepřeberného množství barev. Díky tomu zůstávají látka i konstrukce ramen po dlouhou dobu čisté. Tato markýza z italských komponentů je vhodná pro terasy rodinných domů, balkóny i venkovní posezení restaurací.

SEGNO

SEGNO

Funkcionalistický tvar kazety předurčuje tuto markýzu pro umístění na fasádách moderních rodinných domů. Díky kazetě jsou mechanismus i látka ve staženém stavu markýzy chráněny před nepříznivým vlivem počasí. Tento exklusivní výrobek z italských komponentů lze montovat pouze na stěnu a ovládání je řešeno elektronickým motorem.

KASETA

KASETA

Precizní německá konstrukce markýze zajišťuje dlouhou spolehlivost a přesné fungování. Mechanismus i látku ve staženém stavu perfektně chrání před vlivem počasí designová kazeta. Markýzu lze doplnit výsuvným volánem, který oceníte, když je slunce nízko na obloze a markýzu podsvěcuje. Díky robustní konstrukci je markýza vhodná i k zastínění velkých ploch.

NOVETA BOX

NOVETA BOX

Kloubová markýza s nosnou tyčí Noveta BOX je inovativní kazetová markýza. Její hliníkový funkcionalistický čtvercový box ji předurčuje pro umístění na fasádách moderních domů. Tento exkluzivní výrobek z německých komponentů lze kotvit pouze na stěnu.

PRIMA BOX

PRIMA BOX

Prima BOX je markýza s designovou kazetou, díky které jsou kompletní mechanismus i látka ve staženém stavu perfektně chráněny před nežádoucími vlivy počasí. Tato celokazetová markýza z německých komponentů je určena jak pro terasy rodinných domů, balkóny bytů, tak i pro venkovní posezení restaurací.

Možnosti ovládání kazetových markýz

Elektrické ovládání SOMFY

Elektrické ovládání SOMFY

ovládání markýzy zajišťuje elektropohon a řízení SOMFY. Toto ovládání nabízí nejvyšší komfort a zvyšuje možnost využívání markýz

Ruční klika

Ruční klika

ruční ovládání markýzy je prováděno klikou

Dálkové ovládání

Dálkové ovládání markýzy

pro zvýšení komfortu ovládání markýzy je možné použít dálkový ovladač

Proč zvolit kazetové markýzy

kazety jsou praktické a neruší svým vzhledem

jsou designově zajímavým doplňkem budov

ochrání vás před slunečními paprsky

Některé realizace

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti produktů stínicí techniky a garážových vrat (v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů) uděluji dobrovolně a můžu jej kdykoli odvolat písemně na e-mail unoal@unoal.cz nebo poštou na adresu společnosti Unoal s.r.o., Příbramská 1945, 263 01 Dobříš nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé e-mailové kampani.