Markýzy

Markýzy zajistí dokonalý vzhled Vaší prodejny, rodinného domu nebo jakéhokoli jiného objektu. Markýzy vyrábíme v mnoha různých typech včetně jakýchkoli nápisů nebo znaků.

5 let záruka

Markýzy klasické a kazetové markýzy, terasové stínění, svislé clony

Klasické výsuvné markýzy

Mezi nejrozšířenější systémy v ochraně před sluncem se řadí markýzy s kloubovými teleskopickými rameny. Své použití mají jak v domácím prostředí, tak v komerčním sektoru.

Více

Kazetové markýzy

Tyto markýzy jsou doplněny kazetou, která ochraňuje v zatažené poloze jak potah, tak i ostatní díly markýzy před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí, jako jsou déšť, sníh a také nečistoty. Díky tomu se výrazně prodlužuje životnost markýzy.

Více
¨

Fasádní a okenní markýzy

Pokud hledáte venkovní clonu, která vás spolehlivě ochrání proti slunečním paprskům, zvolte naše fasádní markýzy. Zajistí vám i účinnou ochranu proti teplu díky izolačnímu vzduchovému polštáři, který vzniká mezi oknem a látkou markýzy.

Více

Boční markýzy

Boční stínění je vhodné pro instalaci na terasách, kde je třeba zajistit soukromí před pohledy sousedů nebo kolemjdoucích.

Více

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti produktů stínicí techniky a garážových vrat (v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů) uděluji dobrovolně a můžu jej kdykoli odvolat písemně na e-mail unoal@unoal.cz nebo poštou na adresu společnosti Unoal s.r.o., Příbramská 1945, 263 01 Dobříš nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé e-mailové kampani.