Garážová vrata

Pojmem garážová vrata označujeme mechanická zařízení sloužící k uzavírání garáží, průjezdů atd. Pomocí garážových vrat také jednoduše řešíme kontrolu vjezdů a vstupů.

5 let záruka

Křídlovágarážová vrata

Křídlová vrata s elegantním designem jsou vhodná především pro garáže s omezeným vnitřním prostorem, kde není možné namontovat vrata výsuvná nebo kde je častý průchod osob.
Vyrábějí se v moderním designu, na míru a s řadou možných doplňků. Na výběr je velké množství dekorů dřeva. Ocelový zinkovaný rám vrat je obložen hliníkovým profilem s povrchovou úpravou přírodní elox. Křídlo vrat je tvořeno čtyřmi a více horizontálně uloženými sekcemi. Ocelové sendvičové sekce mají přerušený tepelný most a zaručují výborné tepelně izolační vlastnosti vrat. Vrata lze montovat do otvoru i před otvor, při montáži do otvoru dochází ke zmenšení průjezdné šířky.

Více

Křídlová garážová vrata

Spoje mezi křídly a rámem vrat utěsňuje po celém obvodu zabudovaný gumový prvek. Křídla mohou být stejně velká nebo asymetrická (např. pro průchod osob).

V zavřené poloze jsou vrata zajištěna ručním rozvorovým mechanismem společně s uzamykatelným kováním klika/klika nebo klika/koule. V otevřené poloze vrata zabezpečují standardně dodávané aretace otevřené polohy umístěné v horní části vrat.

Vrata lze doplnit automatickým pohonem německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace. V případě automatického ovládání je součástí dodávky ochranná guma proti sevření prstů.

Systémy kování

S novým rámem

S novým rámem

Do stávajícího rámu

Do stávajícího rámu

S pohonem

S pohonem

Možnosti provedení
Vzorkovník barev
Proč zvolit tento produkt?
Stavební připravenost

Možnosti provedení

KLASIK - W9 - pohledově kazeta - woodgrain

KLASIK - W9 - pohledově kazeta - woodgrain

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design KAZETA. Vnější plech - WOODGRAIN, vnitřní plech - stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 a 610 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

MISTRAL - W6 - pohledově lamela - woodgrain

MISTRAL - W6 - pohledově lamela - woodgrain

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design LAMELA - podélné prolisy. Vnější plech - WOODGRAIN, vnitřní plech - stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 a 610 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

IMPOZANT - W2 - woodgrain s širokou drážkou

IMPOZANT - W2 - woodgrain s širokou drážkou

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design WOODGRAIN S ŠIROKOU DRÁŽKOU. Vnitřní plech - stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

BRILANT - W0 - hladký panel - woodgrain

BRILANT - W0 - hladký panel - woodgrain

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design HLADKÝ - WOODGRAIN - BEZ PODÉLNÝCH PROLISŮ. Vnější plech WOODGRAIN, vnitřní plech stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 610 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

VELVET - H0 - hladký panel (bez prolisu)

VELVET - H0 - hladký panel (bez prolisu)

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design ZCELA HLADKÝ. Vnitřní plech - stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 a 610 mm (u provedení RAL 9006 je výška sekcí 488 a 610 mm). Tloušťka plechu 0,7 mm.

ELEGANT - H1 - hladký panel s jednou drážkou

ELEGANT - H1 - hladký panel s jednou drážkou

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design ZCELA HLADKÝ SE STŘEDOVOU DRÁŽKOU. Vnější plech - HLADKÝ, vnitřní plech - stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 mm. Tloušťka plechu 0,7 mm.

VERNIS - H2 - hladký panel s širokou drážkou

VERNIS - H2 - hladký panel s širokou drážkou

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design HLADKÝ S ŠIROKOU DRÁŽKOU. Vnitřní plech - stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 a 610 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

KVINTO - H5 - hladký panel - lamela

KVINTO - H5 - hladký panel - lamela

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design ZCELA HLADKÝ - LAMELA. Vnější plech - HLADKÝ, vnitřní plech - hladká lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 a 610 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

MATRIX - A1 - rámy sekcí

MATRIX - A1 - rámy sekcí

Rámy sekcí z hliníkových profilů v přírodním eloxu. Standardní výplně: akrylovým prosklením hliníkovým sendvičem s povrchem stucco. S ochranou i bez ochrany proti sevření prstů.

MIKROL - hladký panel - mikrodrážka

MIKROL - hladký panel - mikrodrážka

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design MIKRODRÁŽKA - HLADKÁ - RAL 9006. Vnější plech hladká mikrodrážka - RAL 9006, vnitřní plech - hladká lamela - RAL 9002. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 a 610 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

Vzorkovník barev používaný pro sekční garážová vrata:

1 2 9 14 9
24 25 26
RAL

Barvy RAL

Barvy RAL
Renolit

Renolit

Barvy Renolit

Proč zvolit křídlová garážová vrata

výměna za stávající křídlová vrata je možná bez stavebních úprav

výběr z mnoha zajímavých designů a barev

konstrukce nezabírá místo v garáži

montují se do otvoru i před otvor

vysoká užitná hodnota

Ideální stavební připravenost:

  • hotový začištěný stavební otvor, popř. hotová nosná konstrukce (zesílení obvodu otvoru)
  • dokončená rovná podlaha
  • přívod el. energie do zásuvky 230V, 50Hz, 6A

Některé realizace

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti produktů stínicí techniky a garážových vrat (v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů) uděluji dobrovolně a můžu jej kdykoli odvolat písemně na e-mail unoal@unoal.cz nebo poštou na adresu společnosti Unoal s.r.o., Příbramská 1945, 263 01 Dobříš nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé e-mailové kampani.