Interiérové stínění

Interiérová stínící technika: látkové rolety, římské rolety, Japonské stěny - panelové posuvné stěny, Twintex, plissé, vertikální žaluzie, Glydea - systém pro závěsy a záclony.

5 let záruka

Japonské stěny panelové posuvné stěny

Panelové neboli japonské posuvné stěny jsou velmi moderní záležitostí. Efektivně řeší zastínění oken, chrání před zvídavými pohledy zvenku nebo mohou sloužit k rozdělení částí místnosti. Působí velice elegantním dojmem a zútulní každý interiér.

Více

Japonské posuvné stěny

Pro panely se používají látky jako pro látkové a římské rolety a také látky z kolekce Inside Combi Book a Inside Revolution. Na výběr je ze široké nabídky látek, aby si moderní interiér mohl vybavit opravdu každý.

Díky novým systémům motorizace a technického řešení je možné v současné době pořídit japonské posuvné stěny za podstatně nižší cenu než dříve. Látky na posuvných stěnách jsou dokonale vypnuté díky závaží, kterým je buď hliníkový pásek nebo u větších rozměrů stěn všitý profil s ocelovým závažím.

Systém zavěšení

Na nosný profil se látka uchytává suchým zipem nebo za pomoci nacvakávací lišty. Posuvné panely se pohybují v drážkách, jejichž počet odpovídá množství panelů. Drážkové konzole se mohou umísťovat vedle sebe a je tak možné zastínit i velmi široké plochy. Posun panelů v kolejničkách je velmi tichý. Látkové panely si můžete také nechat potisknout různými vzory a vytvořit si tak svou originální vizitku.

Motorové ovládání

Pro zlepšení komfortu můžete posuvné stěny ovládat motorově. Limit je daný pouze váhou látky do 89 kg při šířce 14m pro tandemový systém (použití 2 motorů). Motorové ovládání je řízeno vypínačem nebo rádiově dálkovým ovladačem.

Ovládání japonských stěn
Vzorník látek
Proč zvolit tento produkt?

Ovládání japonských stěn

  • tahem ruky
  • ovládání šnůrkou
  • ovládání tyčí
  • motorové ovládání

Katalog látek a technický katalog

Proč zvolit japonské posuvné stěny

jednoduchá montáž

velmi snadná obsluha

jednoduchá údržba – látky lze většinou vyprat v pračce

zastíní i velkou plochu

efektně rozdělí místnost

Některé realizace

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti produktů stínicí techniky a garážových vrat (v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů) uděluji dobrovolně a můžu jej kdykoli odvolat písemně na e-mail unoal@unoal.cz nebo poštou na adresu společnosti Unoal s.r.o., Příbramská 1945, 263 01 Dobříš nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé e-mailové kampani.