Interiérové stínění

Interiérová stínící technika: látkové rolety, římské rolety, Japonské stěny - panelové posuvné stěny, Twintex, plissé, vertikální žaluzie, Glydea - systém pro závěsy a záclony.

5 let záruka

Žaluzie V-Lite interiérové střešní žaluzie

Moderní interiérové žaluzie V-Lite jsou vhodným způsobem zastínění pro všechny typy střešních oken. Dokonalého zastínění i po stranách je dosaženo pomocí vodících lišt pro žaluzie. Díky ovládací tyči je manipulace snadná dokonce i s žaluziemi na střešních oknech umístěných ve vyšších polohách.

Ovládání látkových rolet
Varianty montáže
Barevné provedení
Proč zvolit tento Produkt?

Ovládání látkových rolet R-Lite

  • manuální
    Posouváním jezdce umístěného na vodící liště nebo otáčením kolečka umístěném na horním profilu žaluzie se naklápějí lamely. Stažení a vytažení žaluzií se provádí pomocí dolního profilu.
  • pomocí ovládací tyče
    Pro hůře dostupná okna.

Varianty montáže:

  • do okenního křídla střešního okna

Barevné provedení profilu:

  • RAL 7040RAL 7040

Proč zvolit tento produkt:

vhodné pro všechny typy střešních oken

snadná montáž

snadné ovládání i u výše umístěných střešních oken

Některé realizace interiérových rolet

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti produktů stínicí techniky a garážových vrat (v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů) uděluji dobrovolně a můžu jej kdykoli odvolat písemně na e-mail unoal@unoal.cz nebo poštou na adresu společnosti Unoal s.r.o., Příbramská 1945, 263 01 Dobříš nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé e-mailové kampani.