Garážová vrata

Pojmem garážová vrata označujeme mechanická zařízení sloužící k uzavírání garáží, průjezdů atd. Pomocí garážových vrat také jednoduše řešíme kontrolu vjezdů a vstupů.

5 let záruka

EVO garážová vrata EVO

Sekční garážová vrata EVO jsou vhodná pro snadnou a rychlou výměnu starých křídlových nebo výklopných vrat za nová. Výhodou je, že není nutné bourat zárubně starých vrat. Vrata EVO se montují na vnější stranu otvoru a tím nedochází ke zmenšení užitné délky garáže.

Více

Garážová vrata EVO®

Po odstranění původních vratových křídel se zvenčí osadí nosný rám vodících kolejnic nových vrat, který z exteriéru překryje starou zárubeň. Vratové křídlo je tvořeno čtyřmi a více sekcemi. Ocelové sendvičové sekce mají přerušený tepelný most.

S celoobvodovým elastickým těsněním zaručují ty nejlepší tepelně-izolační vlastnosti. Spoje mezi jednotlivými sekcemi jsou speciálně tvarovány tak, aby v provozu zabránily úrazům, jako je přiskřípnutí prstů apod. Sekce jezdí v kolejnici na kladkách s kuličkovými ložisky. Vrata jsou nadlehčována pružinou, pro fyzicky nenáročné ovládání. Sekční garážová vrata EVO mají velmi tichý chod a jsou vysoce spolehlivá. Ve spojení se špičkovými  automatickými pohony německé výroby SOMMER jsou ideálním řešením pro vaši garáž.

Systémy kování

S nadpražím - dvojitá dráha

S nadpražím - dvojitá dráha

- nízký systém s pružinami vzadu

- nadpraží: min. 40 mm

- ostění: min. 0 mm

VN - výška nadpraží

Bez nadpraží - dvojitá dráha

Bez nadpraží - dvojitá dráha

- nízký systém s pružinami vzadu

- nadpraží: min. 0 mm

- ostění: min. 0 mm

Možnosti provedení
Vzorkovník barev
Proč zvolit tento produkt?
Stavební připravenost

Možnosti provedení

KLASIK - W9 - pohledově kazeta - woodgrain

KLASIK - W9 - pohledově kazeta - woodgrain

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design KAZETA. Vnější plech - WOODGRAIN, vnitřní plech - stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 a 610 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

MISTRAL - W6 - pohledově lamela - woodgrain

MISTRAL - W6 - pohledově lamela - woodgrain

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design LAMELA - podélné prolisy. Vnější plech - WOODGRAIN, vnitřní plech - stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 a 610 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

IMPOZANT - W2 - woodgrain s širokou drážkou

IMPOZANT - W2 - woodgrain s širokou drážkou

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design WOODGRAIN S ŠIROKOU DRÁŽKOU. Vnitřní plech - stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

BRILANT - W0 - hladký panel - woodgrain

BRILANT - W0 - hladký panel - woodgrain

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design HLADKÝ - WOODGRAIN - BEZ PODÉLNÝCH PROLISŮ. Vnější plech WOODGRAIN, vnitřní plech stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 610 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

VELVET - H0 - hladký panel (bez prolisu)

VELVET - H0 - hladký panel (bez prolisu)

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design ZCELA HLADKÝ. Vnitřní plech - stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 a 610 mm (u provedení RAL 9006 je výška sekcí 488 a 610 mm). Tloušťka plechu 0,7 mm.

ELEGANT - H1 - hladký panel s jednou drážkou

ELEGANT - H1 - hladký panel s jednou drážkou

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design ZCELA HLADKÝ SE STŘEDOVOU DRÁŽKOU. Vnější plech - HLADKÝ, vnitřní plech - stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 mm. Tloušťka plechu 0,7 mm.

VERNIS - H2 - hladký panel s širokou drážkou

VERNIS - H2 - hladký panel s širokou drážkou

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design HLADKÝ S ŠIROKOU DRÁŽKOU. Vnitřní plech - stucco, lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 a 610 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

KVINTO - H5 - hladký panel - lamela

KVINTO - H5 - hladký panel - lamela

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design ZCELA HLADKÝ - LAMELA. Vnější plech - HLADKÝ, vnitřní plech - hladká lamela. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 a 610 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

MATRIX - A1 - rámy sekcí

MATRIX - A1 - rámy sekcí

Rámy sekcí z hliníkových profilů v přírodním eloxu. Standardní výplně: akrylovým prosklením hliníkovým sendvičem s povrchem stucco. S ochranou i bez ochrany proti sevření prstů.

MIKROL - hladký panel - mikrodrážka

MIKROL - hladký panel - mikrodrážka

Určeno pro privátní i průmyslové použití. Ochrana proti sevření prstů. Design MIKRODRÁŽKA - HLADKÁ - RAL 9006. Vnější plech hladká mikrodrážka - RAL 9006, vnitřní plech - hladká lamela - RAL 9002. Sendvičové sekce tloušťky 40 mm s dvoustěnným ocelovým pláštěm a polyuretanovým pěnovým jádrem - vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Výška sekcí 500 a 610 mm. Tloušťka plechu 0,5 mm.

Vzorkovník barev používaný pro sekční garážová vrata:

1 2 9 14 9
24 25 26
RAL

Barvy RAL

Barvy RAL
Renolit

Renolit

Barvy Renolit

Proč zvolit garážová vrata EVO

řeší výměnu starých vrat bez nutnosti zednických úprav

s výrazným zjednodušením práce přinášejí i finanční úsporu

Ideální stavební připravenost:

  • stávající ocelový / dřevěný rám původních vrat
  • dokončená rovná podlaha
  • přívod el. energie do zásuvky 230V, 50Hz, 6A

Některé realizace

Svůj souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti produktů stínicí techniky a garážových vrat (v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů) uděluji dobrovolně a můžu jej kdykoli odvolat písemně na e-mail unoal@unoal.cz nebo poštou na adresu společnosti Unoal s.r.o., Příbramská 1945, 263 01 Dobříš nebo prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé e-mailové kampani.